Logo 112Zwolle

Redactie 112 0 reactie(s) do 18 december 2014, 9:58

Vrouw (86) uit Zwolle komt om bij ongeval in Ten Boer

Laatst bijgewerkt: zondag 12:15 uur

TEN BOER – De politie heeft het ambulance -en brandweerpersoneel assistentie verleend bij een ernstig verkeersongeval die woensdagochtend rond 10.15 uur plaatsvond op de N360. Door nog onbekende oorzaak kwam de auto van het 86-jarige inwoonster van Zwolle op de andere weghelft terecht.

 

Daar kwam zij frontaal in botsing met een auto die uit tegenovergestelde richting kwam. De bestuurster van deze auto (leeftijd en woonplaats nog onbekend), raakte bij de aanrijding gewond en kwam in haar voertuig bekneld te zitten. Zij kon door de brandweer uit haar benarde positie worden bevrijd. Zij is met ernstige verwondingen door een traumahelikopter overgebracht naar het UMCG. De 86-jarige vrouw overleed ter plaatse. De weg moest uren lang worden afgezet. Verkeersongevallenanalyse van de politie doet onderzoek naar de oorzaak van het ongeval.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Zwolle

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Zwolle
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.