Logo 112Zwolle

Redactie 112 0 reactie(s) di 20 januari 2015, 15:47

Voor € 8000,- aan armbanden gestolen uit winkel Diezerstraat

Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 16:56 uur

DiefZWOLLE – Op zaterdag 18 oktober stelen twee mannen drie gouden armbanden bij een winkel aan de Diezerstraat in Zwolle.

De mannen vragen aan de medewerkers of ze diverse armbanden mogen bekijken en creeren een onoverzichtelijke situatie waarbij er meerdere armbanden tegelijkertijd op de toonbank liggen. Uiteindelijk kiezen de mannen er één uit en laten die inpakken. Dan verlaat men de winkel om geld te gaan pinnen en blijken er drie armbanden twv ruim € 8000,- te ontbreken.

Vragen

  • Wie kent of herkent de mannen of weet waar ze (momenteel) verblijven? 
  • Wie heeft van deze mannen armbanden te koop aangeboden gekregen?

112 Zwolle

Meer artikelen over de inzet van hulpdiensten bij een misdaad in Zwolle lees je in onze categorie 112 Nieuws Zwolle. Alle 112 alarmeringen uit Zwolle kan je live volgen via 112 meldingen Zwolle.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Zwolle

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Zwolle
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.