Logo 112Zwolle

Redactie 112 0 reactie(s) wo 20 mei 2015, 11:51

Boodschappen gestolen uit fietstas AH Klein Grachtje

Laatst bijgewerkt: zondag 16:59 uur

ZWOLLE – De politie is op zoek naar een dame waarvan op vrijdagmorgen 15 mei een plastic tas met boodschappen zijn gestolen uit haar fietstas bij de Albert Heijn aan het Klein Grachtje. De fiets stond gestald aan de zijde van de Braillestraat.

 

Een getuige zag een vrouw de tas met boodschappen uit de fietstas halen. Omdat ze het niet vertrouwde, belde ze meteen de politie. De vrouw, een 41-jarige Zwolse, werd kort hierna door de politie aangetroffen en aangehouden. Ze bekende de diefstal. De politie roept het slachtoffer op zich te melden via 0900-8844 zodat er een aangifte opgenomen kan worden. De gestolen goederen (o.a. saté en pakjes drinken) zaten in de plastic tas van de Action.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Zwolle

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Zwolle
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.