Redactie 112 0 reactie(s) zo 31 mei 2015, 13:33

Winkeldief pleegt verzet als beveiliger hem aanhoudt

Laatst bijgewerkt: zondag 17:00 uur

ZWOLLE – Een 18-jarige inwoner van Drachten werd op zaterdagavond 30 maart aangehouden in een supermarkt aan de Vechtstraat.

De man probeerde een fles drank te stelen maar werd hierop aangesproken door een beveiliger. Toen deze de verdachte wilde aanhouden, ging deze in verzet. Uiteindelijk werd de man alsnog aangehouden en overgedragen aan de politie. Hij werd ingesloten op het bureau. Daar werd proces-verbaal tegen hem opgemaakt.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Zwolle

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Zwolle
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.