Logo 112Zwolle

Redactie 112 0 reactie(s) zo 31 mei 2015, 13:44

Veel schade bij inbraak in kinderdagverblijf

Laatst bijgewerkt: zondag 17:00 uur

ZWOLLE – De politie in Zwolle is op zoek naar een (of meerdere) inbreker(s) die vermoedelijk onder de verf zit(ten). In de avond/nacht van zaterdag 30 op zondag 31 mei werd ingebroken bij een kinderdagverblijf aan de Van Karnebeekstraat. Vermoedelijk heeft de inbraak ergens tussen 21.00 en 01.45 uur plaatsgevonden.

 

In het pand werden grote vernielingen gepleegd. Zo werden er grote hoeveelheden verf door de ruimtes gesmeerd en werd inventaris vernield. Ook werden er kranen opengezet waardoor er veel waterschade ontstond (een plafond kwam naar beneden).

 

De politie vermoedt dat de dader(s) van deze inbraak onder de verf moet(en) hebben gezeten. Dit kan mensen zijn opgevallen. Ook andere getuigen worden dringend opgeroepen zich te melden via telefoonnummer 0900-8844.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Zwolle

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Zwolle
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.