Logo 112Zwolle

Redactie misdaad 0 reactie(s) do 29 september 2022, 21:10

Politie houdt verdachte uit Dronten aan voor zedenmisdrijf Stadspark Kampen

Laatst bijgewerkt: donderdag 21:10 uur
KAMPEN – Op woensdag 28 september is door de politie een 18-jarige man als verdachte aangehouden voor een zedenmisdrijf afgelopen weekend in de omgeving van het Stadspark.

In de nacht van zaterdag op zondag werd de politie gealarmeerd en startte direct een onderzoek. Het park werd toen afgezet om zorgvuldig sporenonderzoek te kunnen doen. We hebben het meerderjarige slachtoffer direct opgevangen en uitgebreid met haar gesproken. Nadien hebben we met getuigen gesproken, hebben we een buurtonderzoek uitgevoerd en zijn we op zoek geweest naar beeldmateriaal ten behoeve van het opsporingsonderzoek. Aansluitend hebben we een getuigenoproep gedaan op zoek naar mensen die iets hadden gezien of gehoord. De verzamelde informatie heeft geresulteerd in het identificeren en het aanhouden van de verdachte afkomstig uit de gemeente Dronten.

De politie neemt de zaak hoog op

Dergelijke incidenten hebben een grote impact op slachtoffers en het kan leiden tot maatschappelijke onrust. Bij zedenzaken is de politie altijd zeer terughoudend met het delen van herleidbare of al te specifieke informatie. Dit is in de eerste plaats bedoeld om het slachtoffer te beschermen en af te schermen. We beseffen ons dat de behoefte aan informatie bij ervaren onrust groter is. Ook al werken die twee belangen tegengesteld op elkaar, we blijven het belang van het slachtoffer op nummer één zetten. We hopen hierbij op uw begrip.

Getuigen?

De politie herhaald de oproep naar mensen die het één en ander hebben gezien of gehoord of anderszins meer weten en dit nog niet met ons hebben gedeeld. Dat geldt ook voor de beschikbaarheid van camerabeelden die bij ons nog niet bekend zijn. Belt u dan met de politie op telefoonnummer 0900-8844. De verdachte is vandaag in het belang van het onderzoek in verzekering gesteld.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Zwolle

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Zwolle
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.